kontaktinformasjon

Ta gjerne kontakt med våre kontorer

 

Norge

Sverige

Danmark

Hovedkontor/produksjon

/lager/distribusjon Mysen:


Besøksadresse:
Kjærlighetsstien 1
1850 Mysen 

Postadresse:
Postboks 4
1851 Mysen 


Telefon: +47 69 89 43 00

Telefax: +47 69 89 21 74

post@nf.no

 




Hovedkontor/lager/

distribusjon Skene:


Besøksadresse:
Håvengatan 2
SE-511 62 Skene
Sverige


Postadresse:

Håvengatan 2
SE-511 62 Skene
Sverige


Telefon: +46 320 49 27 6
Telefax: +46 320 33 94 0

info@nordicform.com



Quilts of Denmark A/S

Solbakken 5
DK-6500 Vojens

www.qod.dk

+45 7692 0100


Kundekonsulent:

Nicolaj Høgenhav
+45 30 55 24 16

nicolaj@nordicform.com







 

 Medarbeidere i Norge

LEDELSE

Adm.dir.

Stein Lie

Tlf: +47 91 12 33 04

stein@sov.no

Business Manager 

John G. Østereng

Tlf: +47 97 51 74 10

john-g@nf.no

Business Manager Design

Kari Setsaas

Tlf: +47 95 01 75 01

kari@nf.no

Økonomi- og IT-sjef

Arnfinn Skjørten

Tlf: +47 90 14 34 45

arnfinn@nf.no



KUNDESERVICE

Leder kundeservice

Eva Christin Huuse

Tlf: +47 40 63 81 08

Eva.huuse@nf.no

Ordre

Eva Marie Lund

Tlf: +47 40 63 81 10

evaML@nf.no

Sentralbord

Hege Anita Fredriksen

Tlf: +47 69 89 43 00

hege@nf.no

                              


 

KUNDEKONSULENTER

Key Account Manager

Trygve Ullersmo

Tlf: +47 95 03 61 36

trygve@nf.no

Export Manager Dun

Jahn Mathisen

Tlf: +47 90 40 46 90

Jahn@nf.no

Østlandet

Jane Iren Østlund

Tlf: +47 46 62 12 55

Jane@nf.no

Sør-Vest-Norge

Øystein Nenseth

Tlf: +47 91 63 96 01

oystein@nf.no


 

 

     

                                     

 

                         

 

INNKJØP/PRODUKTUVIKLING

Purchase Manager dunvarer

Therese Haltuff

Tlf: +47 92 64 67 49

therese@nf.no

Innkjøper designvarer

Bente Widme

Tlf: +47 41 90 25 03

bente@nf.no

Innkjøper designvarer 

Kjellgunn Arnesen

Tlf: +47 48 07 59 11

kjellgunn@nf.no

Innkjøper designvarer

Trine Lie

Tlf: +47 92 84 99 39

trine@nf.no



DESIGNUTVIKLING

Leder designutvikling

Turi Tobiassen

Tlf: +47 91 88 24 94 

turi@nf.no 




                         





 Medarbeidere i Sverige

Kontorleder

Peter Stene

Tlf: +46 320 49 27 6

peter@nordicform.com

Kundeservice

Susanne Strandman

Tlf: +46 320 49 27 6

susanne@nordicform.com


Markedssjef

Lise Lindberg

Tlf: +47 905 80 849

lise@nf.no


 





 Medarbeidere i Danmark

Kundekonsulent:

Nicolaj Høgenhav
+45 30 55 24 16
nicolaj@nordicform.com 



 

 

 Send eventuelt en henvendelse til oss herfra:

Navn:  
Telefon:  
Mobil:  
E-Post:  
Angående:  
Nordicform AS, Kjærlighetsstien 1, N-1850 Mysen, Norway, phone +47 69 89 43 00 / post@nf.no